O mnie

izabela rzeczkowskaJestem praktykiem biznesu z ponad 15 letnim doświadczeniem w dużych międzynarodowych korporacjach.

Tam byłam min. expertem w zakresie negocjacji.

Jestem absolwentką Krakowskiej Szkoły Psychoterapii Psychoanalitycznej.

To co dzieje się z człowiekiem i próba zrozumienia - dlaczego - nie urodziły się od razu. Będąc młodym człowiek wielu rzeczy nie widzi takimi jakimi one są, nie ma czasu na zastanawianie się dlaczego. Dojrzałość i doświadczenie jakie towarzyszą naturalnemu rozwojowi człowieka dają możliwość dostrzegania i umożliwiają rozumienie.

Dla mnie wiele lat spędzonych w międzynarodowych dużych środowiskach biznesowych to doświadczenie, które pozwala mi wyobrazić sobie ogrom przeżyć dotykających ludzi zaangażowanych min. w taki charakter pracy.

Gdy człowiek zaczyna odkrywać siebie i swoją ścieżkę w życiu, nie spoczywa na jednym, dlatego w trakcie mojego rozwoju pojawiły się różne kierunki pozwalające ten rozwój pogłębiać, poszerzać, tak by naprawdę móc być pomocnym.

Jestem absolwentką podyplomowych studiów psychologii zmian zachowań i postaw na Uniwersytecie Warszawskim oraz podyplomowych studiów ochrony zdrowia w Unii Europejskiej na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach.

Zagadnieniem jakie od kilku lat mnie frapuje jest diagnoza oraz terapia syndromu PTSD.

Korzystam z możliwości jakie w tym aspekcie daje jedyne w Polsce miejsce diagnozujące i leczące, czyli Wojskowy Instytut Medyczny w Warszawie, by być w posiadaniu jak najszerszej i najgłębszej wiedzy w tym temacie.. 

Mimo zdobytego wykształcenia i praktyki chcę powiedzieć i pokazać, że cały czas się kształcę, a pracę swoją superwizuję. Jest to nieodzowny element pracy terapeuty.

Cena za terapię indywidualną to 170 zł, a za terapię par 270 zł.

 

 

Moje dyplomy

 

 

dyplom 28izabelarzeczkowskaswiadectwo big

Współpraca

Stowarzyszenie Rannych i PoszkodowanychWspółpracuję ze Stowarzyszeniem Rannych i Poszkodowanych w Misjach Poza Granicami Kraju.

Żołnierze i weterani to osoby bardzo szczególne z uwagi na postawę z jaką idą przez życie, zasady jakimi się kierują i sposób myślenia jaki im przyświeca. Niezłomność charakteru i chart ducha czynią tę współpracę i niesioną pomoc wyzwaniem dla obu stron.

www.stowarzyszenierannych.pl

 

 

 

za terapię indywidualną każdą 170,  za terapię par 270